Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints X56F.07 21 Inch Evaporator Fan Cover Aluminum Protection
Item:
#1503542
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | X56F.07 |
| Manufacturer Part # | X56F.07 |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints X56F.07 21 Inch Evaporator Fan Cover Aluminum Protection
$43.62
Unit price
/
Unavailable