RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X56200-42 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X56200-42 7.45 Inch Soft Serve Door Barrel Stainless Steel Kit A
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X56200-42 |
| Manufacturer Part # | X56200-42 |
| Height | 1.9" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X56200-42 Kit A. Soft Serve Door/ba Rrel