RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer merchandising freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X56200-41 merchandising freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X56200-41 8 Inch Soft Serve Door Barrel Stainless Steel with Hinged Design
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X56200-41 |
| Manufacturer Part # | X56200-41 |
| Height | 1.65" |
| Width | 8" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X56200-41 Kit A. Soft Serve Door/barrel
