RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer X55820 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer X55820 6-3/16 Inch Draw Off Valve for Taylor Freezers
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X55820 |
| Manufacturer Part # | X55820 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X55820 Length 6-3/16", 157 Mm, Outer Diameter 15/16", 24 Mm
