RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X54581-WHT commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X54581-WHT 11 Inch Stainless Steel Syrup Line Tts 86 with Temperature Control
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X54581-WHT |
| Manufacturer Part # | X54581-WHT |
| Height | 1.95" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X54581-WHT Syrup Line Tts 86