FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X53800TAN commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X53800TAN Pump Assy Heated Syrup for Beverage Dispensers
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X53800TAN |
| Manufacturer Part # | X53800TAN |
| Height | 4.9" |
| Width | 9" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X53800TAN Pump Assy Syrup Heated Tan
