RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer X53796 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer X53796 7 Inch Bumper Guard Assembly for Taylor Freezer
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X53796 |
| Manufacturer Part # | X53796 |
| Height | 1.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X53796 Bumper Guard Assy