RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg X5266 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star X5266 Switch Replacement Kit OEM for Star Pro-max Grills
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | X5266 |
| Manufacturer Part # | X5266 |
| Height | 1" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero X5266 Switch Is "nla" At Allpoints., Switch Replacement Kit 42-1570 "nla", Star Pro-max Two Sided Grills Cg14it Cg14t Gr14t, This Switch Is No Longer Used On The Cg10/gr10 And Cg28/gr28, Series., Must Special Order Switch Part # Depends On Model, And Ser #.
