RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X51861 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X51861 5 Inch Air Injection Component Stainless Steel for Refrigeration
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X51861 |
| Manufacturer Part # | X51861 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X51861 Line A. Air Injectionperi Stal