FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X51532-15 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X51532-15 Stainless Steel Self-Contained Ice Dispenser 3 Spouts
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X51532-15 |
| Manufacturer Part # | X51532-15 |
| Height | 6.9" |
| Width | 11.55" |
| Depth | 12.65" |
| Weight | 6.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X51532-15 Door A. 3 Spout
