RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X49542 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X49542 Stainless Steel Kit A Tune Up for Freezer Maintenance
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X49542 |
| Manufacturer Part # | X49542 |
| Height | 0.6" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X49542 Kit A. Tune Upbras Units