RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X49463-92B commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X49463-92B Tune Up Kit Ice Dispenser OEM Replacement Parts
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X49463-92B |
| Manufacturer Part # | X49463-92B |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X49463-92B Kit A. Tune Up 1spout C709
