RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X49463-81 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X49463-81 Tune Up Kit C712 C722 OEM for Commercial Ice Machines
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X49463-81 |
| Manufacturer Part # | X49463-81 |
| Height | 0.57" |
| Width | 3.32" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X49463-81 Tune Up Kit C712 / C722
