RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X49463-35B commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X49463-35B 14 Inch Tune Up Kit Coax Duct Replacement for Freezer
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X49463-35B |
| Manufacturer Part # | X49463-35B |
| Height | 2.25" |
| Width | 14.55" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X49463-35B Kit A. Tune Up 8756 Coax Dq
