RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X48942 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X48942 Tune Up Kit Non Press for Taylor Freezer Equipment
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X48942 |
| Manufacturer Part # | X48942 |
| Height | 8.5" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X48942 Tune Up Kit Up345 Non Press