RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X46860B commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X46860B 2.75 Inch OEM Coax Valve Hopper for Ice Machines
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X46860B |
| Manufacturer Part # | X46860B |
| Height | 2.65" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X46860B Body Assy Coax Valve Hopper