FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X46231 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X46231 3.4 Quart Beater Assy Stainless Steel for Ice Cream
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X46231 |
| Manufacturer Part # | X46231 |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 16.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X46231 Beater Assy 3.4qt 1 Pin