RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer reach-in freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X45388 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X45388 Tune Up Kit for Commercial Freezers with Stainless Steel Components
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X45388 |
| Manufacturer Part # | X45388 |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X45388 Kit A. Tune Up 337