RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X44797 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X44797 4.55 Inch Stainless Steel Agitator Assembly for Mix Hopper 200 Qt
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X44797 |
| Manufacturer Part # | X44797 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X44797 Agitator Assy Mix Hopper 200 Qt Ht