FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X44755 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X44755 4.4 Inch Pump Cylinder Assembly for Ice Machines Stainless Steel
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X44755 |
| Manufacturer Part # | X44755 |
| Height | 3.65" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X44755 Pump Cylinder Assy Ht Mcd S/s