RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X37963-SER commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X37963-SER 15 Inch Cover Assembly for Ice Hopper Replacement
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X37963-SER |
| Manufacturer Part # | X37963-SER |
| Height | 2.6" |
| Width | 15.3" |
| Depth | 18.45" |
| Weight | 2.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X37963-SER Cover Assy Hopper