FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X37710 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X37710 5.5 Inch Door A Replacement for Commercial Freezers
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X37710 |
| Manufacturer Part # | X37710 |
| Height | 1.35" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X37710 Door A. Partial 103/104