RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X37293 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X37293 5/8 Inch Id to 7/8 Inch Od Suction Tube 18 Inch Length Stainless Steel
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X37293 |
| Manufacturer Part # | X37293 |
| Height | 0.95" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 17.9" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X37293 Suction Tube 5/8" Id X 7 /8" Od X 18"
