RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer merchandising freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X35817SER1 merchandising freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X35817SER1 7.55 Inch OEM Syrup Tank Cover Food-safe Material
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X35817SER1 |
| Manufacturer Part # | X35817SER1 |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X35817SER1 Kit A. Syrup Tank Cover
