RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X35576 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X35576 Tune Up Kit for Taylor Freezer Commercial Ice Machines
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X35576 |
| Manufacturer Part # | X35576 |
| Height | 2" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X35576 Tune Up Kit 452 453