FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X317161 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X317161 4 Inch Helicore Beater to Taylor Freezer 1.0 Lb
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X317161 |
| Manufacturer Part # | X317161 |
| Height | 4.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 17" |
| Weight | 3.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X317161 Weight 1.0 Lb