RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X30922 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X30922 1.6 Inch Stainless Steel Temperature Probe for Frozen Dessert Machines
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X30922 |
| Manufacturer Part # | X30922 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X30922 Probe A. Mix Square