- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X300S1 12 Inch Stainless Steel Removable Bowl Guard Assembly
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X300S1 |
| Manufacturer Part # | X300S1 |
| Height | 8.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 20" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X300S1 Ss Removable Bowl Guard Assembly.
