RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe china servingware.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X30090 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X30090 9 Inch Slide Sheath Metal Durable Protection for Equipment
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X30090 |
| Manufacturer Part # | X30090 |
| Height | 1.35" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 1.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X30090 Slide Sheath Metal
