RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe serving and display bowls.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X30085 serving and display bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X30085 0.4 Inch Support Tube Rear Stainless Steel for Refrigeration
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X30085 |
| Manufacturer Part # | X30085 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 2.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X30085 Support Tube Rear (80mm)