RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X30072-120 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X30072-120 120 Inch Silicone Syrup Line Red for Beverage Systems
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X30072-120 |
| Manufacturer Part # | X30072-120 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X30072-120 Line A. Syrup Red 120in