  • Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X30072-120 commercial ice cream freezers
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
Taylor Freezer X30072-120 120 Inch Silicone Syrup Line Red for Beverage Systems
Taylor Freezer  |  MFG #: X30072-120  |  Item #: 1438459
Item: #1438459
Technical details
Manufacturer Taylor Freezer
Model Number X30072-120
Manufacturer Part # X30072-120
Height 7"
Width 11"
Depth 13"
Weight 2 lbs
Hazardous False
Product Type OEM
About this item
Product Details
Taylor Freezer X30072-120 Line A. Syrup Red 120in
Customer reviews
N/A
AllPoints Taylor Freezer