RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe serving and display bowls.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X30059-1 serving and display bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X30059-1 2.65 Inch Gasket Gear Shift Rubber for Machinery
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X30059-1 |
| Manufacturer Part # | X30059-1 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X30059-1 Gasket (gear Shift)
