- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X30017-DG 6.7 Inch Attachment Hub Dark Gray with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X30017-DG |
| Manufacturer Part # | X30017-DG |
| Height | 4.8" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 8.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X30017-DG Attachment Hub Dark Gray