- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe X30014 Width 3.05 Inch OEM Level Drive Gear Steel 35 Tooth with Durability
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X30014 |
| Manufacturer Part # | X30014 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 2.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X30014 Level Drive Gear (35 Tooth)
