RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X28874 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X28874 Manual Actuation Draw Valve Stainless Steel for Frozen Beverages
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X28874 |
| Manufacturer Part # | X28874 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X28874 Arm A. Draw Valve