Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X25145 1.35 Inch OEM C Ring with Corrosion Resistant Alloy
Item:
#1478814
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X25145 |
| Manufacturer Part # | X25145 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X25145 1.35 Inch OEM C Ring with Corrosion Resistant Alloy
$9.63
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X25145 C Ring
