RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X22345-3 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X22345-3 Valve Commercial Refrigeration Component Stainless Steel
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X22345-3 |
| Manufacturer Part # | X22345-3 |
| Height | 2.7" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X22345-3 Body A. Valve Ref 024732