RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe serving and display bowls.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X20511 serving and display bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X20511 4.45 Inch Electromagnetic Brake Stainless Steel with Reliable Control
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X20511 |
| Manufacturer Part # | X20511 |
| Height | 1.95" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 1.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X20511 Magnetic Brake
