RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe buffet and display systems and accessories.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X200S1 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X200S1 10 Inch Removable Bowl Guard Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X200S1 |
| Manufacturer Part # | X200S1 |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X200S1 Ss Removable Bowl Guard Assembly.
