Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X20023 11 Inch Rear Guard Heavy Duty Steel with Corrosion Resistant Finish
Item:
#1478700
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X20023 |
| Manufacturer Part # | X20023 |
| Height | 8.75" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 19.85" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X20023 11 Inch Rear Guard Heavy Duty Steel with Corrosion Resistant Finish
$373.17
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X20023 Rear Guard