RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer X17041 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer X17041 Stainless Steel Core Drawer Arm for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | X17041 |
| Manufacturer Part # | X17041 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer X17041 Arm A. Draw 452