RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar X104495 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar X104495 8 Inch Universal Corner Mount to Sanitation Equipment
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | X104495 |
| Manufacturer Part # | X104495 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar X104495 Repl Part Universal Corner Mount W/ 2 S