Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints X104040001 6.45 Inch Aluminum Fan Blade with 34 Degree Pitch
Item:
#1504343
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | X104040001 |
| Manufacturer Part # | X104040001 |
| Height | 1.7" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 50 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints X104040001 6.45 Inch Aluminum Fan Blade with 34 Degree Pitch