Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X10134B 0.15 Inch Screw High-Grade Steel Corrosion Resistant
Item:
#1478694
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10134B |
| Manufacturer Part # | X10134B |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.45" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X10134B 0.15 Inch Screw High-Grade Steel Corrosion Resistant
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10134B Screw