RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe serving and display bowls.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X10126 serving and display bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X10126 2.3 Inch 32 Tooth Gear Alloy for Gear Drives
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10126 |
| Manufacturer Part # | X10126 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10126 Gear (32 Tooth)
