RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe serving and display bowls.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X10118 serving and display bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X10118 2.3 Inch Gear 29 Tooth Steel for Gear-Driven Applications
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10118 |
| Manufacturer Part # | X10118 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10118 Gear (29 Tooth)
