Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X10089 1.65 Inch Durable Oil Seal for Industrial Applications
Item:
#1478684
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10089 |
| Manufacturer Part # | X10089 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X10089 1.65 Inch Durable Oil Seal for Industrial Applications
$16.85
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10089 Oil Seal
