RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe serving and display bowls.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X10076P serving and display bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X10076P 7.95 Inch Slide Sheath Plastic for OEM Slide Mechanisms
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10076P |
| Manufacturer Part # | X10076P |
| Height | 1.35" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10076P Slide Sheath Plastic
