RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe china servingware.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe X10074 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe X10074 7.05 Inch Transmission Case Lid OEM Grade Corrosion Resistant
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10074 |
| Manufacturer Part # | X10074 |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10074 Transmission Case Lid
