Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe X10040 2.2 Inch Bowl Lift Arm Durable OEM Component
Item:
#1478669
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | X10040 |
| Manufacturer Part # | X10040 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe X10040 2.2 Inch Bowl Lift Arm Durable OEM Component
$38.52
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe X10040 Bowl Lift Arm